Velkoobchod

Proč nanotechnologie s námi?

Firma Nanofuture s.r.o. nabízí nanoprodukty nejen přes e-shop, ale prodáváme produkty i v průmyslových a velkoobchodních baleních pro profesionální užití například v průmyslu nebo službách. Naší prioritou je spokojený zákazník, a proto se snažíme vyhovět všem požadavkům našich klientů a navrhnou mu řešení na míru. Náš velkoobchod je určen například pro zpracovatele textilu, stavebních materiálů, prodejen "barvy laky", profesionální čištění vozidel, prodejny nábytku, koupelnová studia, prodejny obkladů a dobré obchodníky, kteří mohou využít této jedinečné mezery na našem trhu. Dle dohody umožňujeme prodávat přípravky i pod vlastní obchodní značkou nebo jsme schopni zajistit balení podle potřeb zákazníka.

Většinu nanoproduktů lze zakoupit v balení 20 litrů/kanystr, 200 litrů/sud nebo IBC kontejner, dodací lhůty jsou u velkých balení obvykle 2 – 3 týdny.


Velkoobchodní slevy

Pro obchodní partnery a distributory poskytujeme standardní rabatové slevy ve výši 15% až 25% v závislosti na dosažených objemech spolupráce a formě platby.

Slevy poskytujeme při jednorázovém odběru zboží ve výši od 15 tis. Kč bez DPH. Podmínkou pro poskytnutí slevy, bez ohledu na výši jednotlivých objednávek, je uzavření "Rámcové kupní smlouvy". U dlouhodobých odběrů se pak celková výše slevy odvíjí buď od jednorázového odběru, nebo smluvního odebraného množství na 1 rok.

U odběrů nad 3000,- Kč požadujeme platbu předem, odběry do výše 3000,- Kč zasíláme na dobírku.

Chcete od nás odebírat nanoprodukty pro své kamenné obchody, e-shopy či jiný prodej? Stačí napsat na náš email: info@nanofuture.cz a sjednat si osobní schůzku, případně zavolejte na +420 733210355 nebo +420 603279900 a zjistěte možnosti spolupráce i možné výše slev.


Reklamní předměty od Nanofuture pro firmy a agentury

Hledáte originální dárky pro své zaměstnance, zákazníky, obchodní partnery? Zašlete nám vybraný nanoprodukt a počet požadovaných kusů a my Vám zašleme cenovou nabídku přímo pro vaši firmu. Samozřejmostí je balení dle Vámi zvoleného reklamního potisku. Pokud si nevíte rady s výběrem, tak pro vás vybereme vhodný nanoprodukt i s celkovým řešením.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na adrese info@nanofuture.cz, nebo telefonicky na +420 733210355 nebo +420 603279900.